امنیت

ارائه راه‌کار‌های امنیتی در تمامی لایه‌های سازمان

شرکت عماد در پاییز ۱۳۹۵ با هدف پیشتاز بودن در عرصه ارزیابی امنیتی و آزمون نفوذ و همچنین ارائه راهکارهای امن در حوزه فضای‌مجازی و ایجاد تکیه‌گاهی ایمن در تأمین امنیت اطلاعات کشور عزیزمان ایران، با استعانت از خداوند متعال، تاسیس شد. این شرکت با به‌کارگیری نیروهای خبره درحوزه ICT، به‌کارگیری ابزارها و روشگان روز دنیا، ارتقاء مداوم توانایی شناسایی آسیب‌پذیری‌ها و ارائه راهکار جهت مقابله با آن، آشنایی باجدیدترین بدافزارهای موجود درحوزه ارتباطات و همچنین ارتباط مستقیم با محیط دانشگاه‌ها و مراکز علمی از همان ابتدا سعی در تکمیل رسالت خود داشته است.

image image

خدمات برجسته ما


شرکت پیشتازان امن‌کاوی عماد با فعالیت در حوزه‌های متفاوت آزمون نفوذ تجربه خوبی را به همراه دارد.

ارزیابی امنیتی و آزمون نفوذ برنامه‌های کاربردی

امروزه در حوزه امنیت فضای تولید و تبادل اطلاعات (افتا)، امنیت برنامه‌های کاربردی به‌ویژه برنامه‌های کاربردی (وب، وب سرویس، موبایل و میزکار)، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار شده است.

ارزیابی امنیتی و آزمون نفوذ شبکه و زیرساخت

همزمان با ظهور و گسترش استفاده از فناوري اطلاعات و به طبع آن شبکه‌هاي رايانه‌اي در فضاي سايبر، بحث برقراري امنيت در این فضا به عنوان يکي از چالش‌های اصلی در این حیطه شناخته شده است.

ارزیابی منع سرویس توزیع شده

هدف کلی از انجام این ارزیابی، یک آزمون نفوذ ترکیبی است تا نقاط حساس و نقطه شکست واحد، که هر یک می‌تواند به‌عنوان نقطه‌ای برای منع سرویس استفاده شود، مشخص شود.

طرح مقابله با حملات
انکار سرویس توزیع شده

طرح مقابله با حملات انکار سرویس توزیع‌شده در فضای تبادل اطلاعات همواره دغدغه اصلی مدیران فناوری اطلاعات در کلیه سطوح می‌باشد. که با رویکرد کنترل ترافیک‌های مخرب در سطح بومی و داخلی امکان دسترس‌پذیری را برای سازمان فراهم می‌کند.

مشاوره

مشاوره امنیت شرکت پیشتازان امن کاوی عماد، با بیش از یک دهه تجربه در زمینه مشاوره امنیت و ارائه دهنده راهکارهای امن، تبدیل به یکی از قطب‌های مشاوره امنیت شده است.

برگزاری دوره‌های تخصصی

آموزش کارکنان و کارمندان، قدم اصلی در انجام اقدامات دفاعی در برابر تهدیدات روز و نقض امنیت اطلاعات است. از این‌رو شرکت عماد، با بهره گیری از نیروهای متخصص در امر آموزش ، آماده برگزاری دوره‌های مختلف آموزشی در حوزه امنیت اطلاعات جهت بالا بردن دانش کارکنان سازمان‌های دولتی و خصوصی است.

image

ارتقا امنیت سازمان خود را به ما بسپارید

شرکت عمـاد در راستای انجام اهداف و مـاموریت‌های خود، موفق به دریافت مجوزها لازم و گواهینامه‌هـای معتبـر از مـراجع ذیصلاح و رسمی کشور شده است.

image
image

پروژه‌ها


فعالیت در حوزه آزمون نفوذ در تراز بین‌المللی

00+

کارفرما

00+

برنامه‌های کاربردی تحت وب و میز‌کار

00+

برنامه‌های کاربردی تحت موبایل و وب‌سرویس

00+

شبکه و زیر‌ساخت

سوالی در مورد ما دارید؟

شک نکنید با ما تماس بگیرید

تماس با ما
map

آزمون نفوذ تخصصی برنامه‌های کاربردی موبایل

آزمون نفوذ نرم‌افزار‌های موبایلی می‌تواند نقش بسزایی در ارتقا امنیت سازمان ایفا کند، زیرا نرم‌افزار‌های موبایلی همانند برنامه‌های کاربردی تحت وب به پایگاه داده سازمان متصل هستند و نفوذ به نرم‌افزار‌های مورد نظر می‌تواند همانند نرم‌افزار‌های تحت وب برای سازمان خطرناک باشد.

شرکت پیشتازان امن‌کاوی عماد با انجام بیش از 130 پروژه آزمون نفوذ در حوزه موبایل و بیش از 37 پروژه آزمون نفوذ وب‌سرویس آماده همکاری برای ارتقا امنیت سازمان شما می‌باشد.

image

ماموریت شرکت


تبدیل شدن به یکی از قطب های امنیت سایبری خاورمیانه

image

رصد و کشف آسیب‌پذیری‌ها و ارائه راهکارهای امن‌سازی

شرکت پیشتازان امن‌کاوی عماد همواره سعی داشته است با رصد و کشف آسیب‌پذیری‌های جدید در امن‌سازی و ارائه راه‌کار‌های امنیتی بروز باشد.

image

ارتقا سطح امنیت زیر‌ساخت‌های کشور

کمکی هر چند ناچیز به ارتقا سطح امنیت زیر‌ساخت‌های از اهداف و ماموریت‌های اصلی شرکت پیشتازان امن‌کاوی عماد می‌باشد.


image

شناسایی و تربیت نیرو‌های متخصص

شرکت پیشتازان امن‌کاوی عماد علاوه بر تعامل با دانشگاه‌های برتر کشور، با جذب افراد مستعد در حوزه فعالیت‌های سایبری و آموزش آن‌ها، نقش ناچیزی در ارتقا سطح دانش ملی داشته است.